Söz Nakliyat Hakkında ❤

Hakkımızda

Profesyonel Hizmetleri1996 Yılından Beri Sorunsuz Bir Şekilde Sunmaya Devam !

Evden eve nakliyat hizmetlerini 1996 yılından beri en iyi şekilde sürdürmekteyiz, hizmetlerimizde profesyonel elemanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için günden güne geliştiren taşımacılık firmasıyız.
Personellerimizin güler yüzlü ve sorunsuz bir taşıma yapmak üzere bütün tedbirleri alan en iyi taşıma şirketiyiz, sizler'de anında bizi tercih edebilirsiniz.

Geçmişde Sunduğumuz Hizmetler ?

Evden eve taşımacılık işlemlerimizi 1996 yılından beri hızlı bir şekilde sürdürüyoruz, müşterilerimizin en iyi şekilde taşınması için özenli ve profesyonel eleman kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Evden eve taşıma hizmetlerimizi Türkiye'nin 81 ilinde kurumsal olarak sunuyoruz. Eşyalarınıza değer veren bir nakliyat firmasıyız. Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınması için özel amblajlama sistemlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti hızlı ve sorunsuz bir şekilde sunma hizmeti sadece söz nakliyat evden eve nakliyat firmamızda, hizmetlerimizde 25 kata kadar asansörlü taşıma hizmetimiz ile sizleri yüksek katlara en hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımamız için aşağıda yer alanb müşteri hizmetlerini ara butonuna tıklayarak anında taşıma fiyatı alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerini Ara
1996
Geçmişde Taşıma Şekli

Eskiden binalar yüksek değildi önceden asansörlü taşıma hizmeti olmadığı için çok kalabalık ekiplerimiz ile ambalajlama sistemimiz battaniyer ile ambalajlanarak eşyalar taşınırdı

2010
Asansörlü Sistem

Asansörlü taşıma hizmetleri başladığından beri işimizi büyük ölçüde kolaylaştı ve stabil bir şekilde hızlı bir şekilde taşıma hizmeti sunmaya başladık

2015
Profesyonel hizmet Yılı

Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınması için patpat laylonlar ile taşıma yılı 2015 yılında başlamıştır, battaniye devri kalkmıştır eşyalarınız daha güvenli taşınmaktadır.

2022
En İyi Nakliyat Firması

Söz Nakliyat müşterilerine en iyi hizmeti sunan Türkiye genelinde en iyi evden eve nakliyat firması seçildi coronavirüs zamanında en tedbirli ve en çok hizmet sunan nakliye firması seçilmiştir.